Kovo 4 d. centre vyks eksperimentinės muzikos koncertas “Tankis”

Kovo 4 d., pirmadienį, 20 val. KKC vyks eksperimentinės ir elektroakustinės muzikos koncertas “Tankis”.

Programoje:
Re-Drum (RU) https://bit.ly/2Iu5hiR
Emerge (DE) https://bit.ly/2T8eyRR
Yiorgis Sakellariou (GR) https://bit.ly/2Te10EB

Re-Drum – elektroakustinis dronas. Pavel Aleshin kurdamas gyvas aplinkas, naudoja lauko įrašus ir rastus garsus, savo paties balsą, akustinius instrumentus ir ne muzikinius objektus. Kuriamuose garsovaizdžiuose jaučiamas ilgesys ir melancholija, šiluma ir rami kontempliacija. Į psichodelinę erdvę nardina repetityvūs mikrotoniniai dronai, neiššifruojamų ambiento garsų ir akustinių instrumentų semplų žaismė.

Emerge – musique concrète. Sascha Stadlmeier projektas, įkvėptas minimalistų eksperimentavimo ir ne akademinio noizo muzikos tradicijų. Paprastai naudodamas itin ribotą garso šaltinių kiekį, menininkas perdirba garsus ir generuoja garso struktūras kuriančias atmosferas, kurios yra atviros klausytojo interpretacijai.

Yiorgis Sakellariou yra eksperimentinės ir elektroakustinės muzikos kompozitorius, kūręs muziką trumpiems filmams ir teatrui. Jo kūrybinės praktikos skirtos bendruomeniniam klausymuisi, kompozitoriaus, auditorijos, pasirodymo erdvės, antgamtinio ir realaus pasaulių komunikacijai. Siekiant pilno panardinimo į garsinę patirtį, kompozitoriaus koncertai vyksta absoliučioje tamsoje.

____________________________
Dariaus ir Girėno g. 69,
Vilnius
5 EUR