Industrinis Ghia triukšmas ir elektronika: Nostalghia IV Kirtimuose

Kirtimų kultūros centras kviečia į kovo 13 d. vyksiantį koncertą Nostalghia IV: Tiese x Floodtracks x Varnvk.

Renginys organizuojamas Kaune besibazuojančios, šiurkštesnės, eksperimentinės muzikos renginių organizavimu, įrašų leidyba, radijo laidomis užsiimančios kompanijos “Ghia” iniciatyva.

Internete Ghia prisistato: “Garsais grįsta architektūra, vientisas distopinis peizažas, kuriame norisi pasiklysti. Šlovė magistraline tiese – iki užribio. Virsmas, kurio niekas neleido pasirinkti, neleido išvengti. Tokia yra ta monumentali monolitinė lemtis. Vienintelis pasirinkimas – būti aplinkos metamorfozėje, pokytyje iš sapno, kurį mūsų karta pažįsta tik iš vadovėlių. Tikslas – išsigydyti rutinos užuomazgas, leisti sau augti ir užauginti. Rasti tuos, kurie auga ir padėti subręsti: sau ir Jiems. Atsistoti ir eiti tolyn brūzgynais, pelkėmis iki trapių užuovėjų. Gyventi, o ne būti, – santykyje su miestu, žmonėmis, gamta – užčiuopiant menkiausią giją. Jausti, kaip pamažu sugyja tavo pilka istorinė praeitis.”

Pasak renginio organizatorių, “stovintis vanduo pūva, bet nostalgija kelyje į priekį saugo kaip maloni praeities užuovėja. Judam ir mes, ketvirtą pavasarį žymėdami savąją „Nostalghia“ ir kviesdami triukšmo vakarienės, ant kurios stalo šiemet bus serviruojami rimti aparatai ir šiurkščiai gyva muzika.”

Pernai Secret Thirteen leiblo kaspiną prakirpę TIESE paduos peilio aštrumo rafinuoto triukšmo, bedugnės garso sienose ir triukšmo kilpose skandins VRNVK, o ritmu triukšmą praskies FLOODTRACKS. Svečius pasitiks ir po sočių vaišių išlydės Ghia komandos vietiniai Sanarei bei GNAW.

Programoje:

TIESE Live (Terror, Secret Thirteen)
bit.ly/395CZ7h

VARNVK Live
bit.ly/32BZMoH

FLOODTRACKS Live
bit.ly/3aohH4O

SANAREI (Ghia, HAARP)
bit.ly/2Vtii0P

GNAW (Ghia)
bit.ly/2I0mayM

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/127983621956274/

Kovo 13 d., penktadienį

20 val.

Kirtimų kultūros centras
Dariaus ir Girėno g. 69, Vilnius