KKC vasario 11 d. vyks eksperimentinės muzikos koncertas GUMA

Vasario 11 d. 20 val. Centras kviečia į eksperimentinės muzikos koncertą. Renginio metu išgirsime:
Belorukov & Hyvärinen duo (RU/FI) – laisvi improvizatoriai, tyrinėjantys instrumentų išgaunamus garsus ir juos pagardinantys moduliniais sintezatoriais
Burdonai (LT) – atidiems klausytojams jau gerai pažįstami iš kitų projektų Kristupas Gikas – fleita, Kazimieras Jušinskas – saksofonas. Dominykas Norkūnas – gitara, Simonas Kaupinis – tūba
Vaikščiojimai (LT) – Alano Gurino pasivaikščiojimų vizijos garso ir vaizdo formatu

Ilia Belorukov ir Lauri Hyvärinen draugystė ir bendradarbiavimas užsimezgė 2012 Helsinkyje. Pradėję laisvos improvizacijos tradicijomis ir pratęsę tyliomis šiuolaikinėmis kompozicijomis, duetas atidžiai parenka visus išgaunamus garsus, kuriuos išgauna tyrinėdami instrumentų paviršius, efektų kilpas ir modulinius sintezatorius. Dueto įrašus yra išleidę Pan y Rosas Discos (USA), Rypistellyt Levyt (FI) ir spina rec (RU) leidybinės kompanijos. Ilia ir Lauri yra gastroliavę Olandijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Čekijoje, Slovėnijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, Rusijoje ir kitur. 2018 metais koncertavo “Noise & Fury” festivalyje Maskvoje.

Ilia Belorukov – altinis saksofonas, flutofonas, objektai, elektronika.
Lauri Hyvärinen – akustine ir elektrinė gitara, efektai, objektai.

Burdonai – droninės muzikos instrumentinis kvartetas iš Vilniaus, LT. Jų atliekama muzika sukuria stovinčio, nenutrūkstančio garso iliuziją, o minimalūs skambesio ir faktūros pokyčiai panardina į subtilią ir hipnotizuojančią muzikos tėkmę, kurios garsų spalviniai apgaubdami erdvę vystosi, tuo pačiu išlaikydami savo mirguliuojantį statiškumą.

Kristupas Gikas – fleita
Kazimieras Jušinskas – saksofonas
Dominykas Norkūnas – gitara
Simonas Kaupinis – tūba

Vaikščiojimai. Alano Gurino vaizdų ir garsų projektas. Prasiplečiantis ir susitraukiantis, fiksuojantis aplinkos garsus, harmonizuojantis aplinką.

____________________________
Vieta: kirtim7 kult8ros centras, Dariaus ir Girėno g. 69, Vilnius
Kaina: 5 EUR