Subscribe

Cum sociis natoque penatibus et magnis

Sonic Vilnius | garsinis pasivaikščiojimas Užupyje

Renginio data: 2020 Rgp 01
Renginio laikas: 12:00 am - 2:00 pm

Susitikimo vieta: Skveras prie paminklo broliams Vileišiams, T. Kosciuškos g.
Vaikščiosime kartu su Vyčiu Puronu
Vyks lietuvių kalba

Vilniaus kraštogarsis – kaip filmo garso takelis. Pasakoja, evoliucionuoja, mutuoja, keičiasi kiekvieną akimirką. Natūralios kilmės garso šaltinius ima maskuoti naujai atsirandantys dirbtiniai elementai – kartais jie užgožia, kartais sąveikauja, kartais sunaikina, o kartais, atlikę savo laikiną rolę, vėl pasitraukia. Ir suskamba medija – vanduo, oro išjudinta flora ar žemės išdrąsinta fauna. Pasivaikščiodami bandysime įsiklausyti ir įvardinti to kraštogarsio dalyvius – garsines dominantes, brėžiančias savo įtakos zonų ribas, joms talkinančius mikroelementus, nesvarbios smulkmenos taps svarbiais akcentais ir palaipsniui išskaidysime vientisą gausmą į pavienes garso granules.

Teksto autorius – Vytis Puronas

Vytis Puronas – garso režisierius. Per pusantro dešimtmečio trunkančią karjerą dirbo prie daugiau nei pusšimčio kino filmų Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje, restauravo lietuvių dokumentinio kino antologiją, kūrė garso dizainą interaktyviems ir virtualios realybės projektams. Kuria ir atlieka muziką analoginiu moduliniu sintezatoriumi. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kino ir televizijos katedros docentas.

www.puronas.com

Filmografija:
https://www.imdb.com/name/nm3146012/


Renginys nemokamas
Būtina išankstinė registracija. Registracijos forma: https://cutt.ly/HyUxYSK (GRUPĖ PILNA. Galite registruotis į laukiančiųjų sąrašą el. paštu – projektai@kirtimukc.lt)
Vietų skaičius ribotas – renkamos grupės iki 15 žmonių.

Jeigu turite klausimų, galite susisiekti su mumis šiuo el. paštu – projektai@kirtimukc.lt arba tel.: 8 679 21040

Projektą organizuoja: Kirtimų kultūros centras
Projektą dalinai finansuoja: Lietuvos kultūros taryba
Partneriai ir draugai: Vilniaus miesto savivaldybė, Palanga Street Radio, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos aklųjų biblioteka
Ačiu: Soundium, Skytech