Subscribe

Cum sociis natoque penatibus et magnis

Susikirtimai XXIII

Renginio data: 2020 Lie 08
Renginio laikas: 8:00 pm - 11:00 pm

SUSIKIRTIMAI – Kirtimų kultūros centro organizuojamas garso meno ir eksperimentinės muzikos renginių ciklas.

Kiekviename Susikirtimų koncerte pasirodo keli skirtingas muzikines kryptis tyrinėjantys menininkai, kurių kūryba sąveikauja, kryžminasi ir kertasi sukurdama unikalią, kiekvieną kartą skirtingą vakaro atmosferą.

Liepos 8 d., trečiadienį

Pietra Tonale (IT) https://bit.ly/2Vns8AT
Mantas Mockus (LT) https://bit.ly/3enx145
Alanas Gurinas (LT) https://bit.ly/3bP8Jzg

.
Pietra Tonale (IT). Pietra Tonale – italų kolektyvas iš Turino, kurį sudaro apie dvidešimt muzikantų. Projekto tikslas – improvizuotos ir komponuojamos muzikos kūrimas ir sąveika. Nuo 2016 m. Pietra Tonale bendradarbiauja su festivaliais, klubais ir muzikantais visoje Europoje. Šio turo metu kolektyvui atstovauja šiai progai susiformavusias trio.
Paolo Possidente, Simone Farò ir Filippo Gillono yra trys italų muzikantai, dirbantys improvizacijos, laisvos ir gyvos kompozicijos srityje. Jų muzika paremta tankia pyne, sukuriančia hipnotizuojančią atmosferą; ji skamba kaip dykumos krantas ar industrinis kompleksas.

„𝘑𝘦𝘪 𝘬𝘪𝘦𝘬𝘷𝘪𝘦𝘯𝘰 𝘪𝘴̌𝘴𝘪𝘳𝘦𝘪𝘴̌𝘬𝘪𝘮𝘢𝘪 𝘺𝘳𝘢 𝘵𝘪𝘬𝘳𝘢𝘪 𝘱𝘶𝘪𝘬𝘶̄𝘴 𝘫𝘶̨ 𝘱𝘢𝘤̌𝘪𝘶̨ 𝘣𝘶𝘳𝘣𝘶𝘭𝘦, 𝘫𝘪𝘦 𝘨𝘢𝘭𝘪𝘢𝘶𝘴𝘪𝘢𝘪 𝘵𝘪𝘬𝘳𝘪𝘢𝘶𝘴𝘪𝘢𝘪 𝘣𝘶𝘴 𝘭𝘢𝘣𝘢𝘪 𝘨𝘦𝘳𝘪“.

.
Mantas Mockus. Ambientiškas, meditatyvus Manto Mockaus solo pasirodymas. Sintezatoriai, gitarų efektai, 𝘧𝘪𝘦𝘭𝘥 𝘳𝘦𝘤𝘰𝘳𝘥𝘪𝘯𝘨𝘴, melodingumas, ramybė.

.
Alanas Gurinas. Elektroakustika, objektai. Kūryboje naudoja readymade objektus, jungia juos su savadarbiais instrumentais, klausosi jų susitikime atsirandančių garsų, manipuliuoja jais.

______________________
Kirtimų kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 69, Vilnius
Kaina: 5 EUR