Kirtimų kultūros centro pastatas buvo pastatytas 1958 metais grūdų kombinato iniciatyva ir buvo skirtas specialiai grūdų kombinato darbuotojų pramogoms. Pastate buvo įkurtas klubas, lankytojų pramintas „Kalinka“. Šiame klube darbininkai šventė įvairias šventes, linksminosi, būrėsi įvairiems užsiėmimams. Tuo metu jau keturis kartus per savaitę buvo organizuojamos diskotekos „Mylėk ir lauk“, vedamos trimis kalbomis – lietuvių, rusų ir lenkų. Šie šokiai, tik jau su pasikeitusiu pavadinimu „Kam per 30“, sėkmingai vyksta iki šių dienų ir yra seniausias tradicijas turintys šokių vakarai Vilniaus mieste.
1970 metais kultūros centre buvo įkurta išvežiojamoji biblioteka, nuo 1978 metų ji tapo stacionaria biblioteka ir sėkmingai veikė iki 1991 m. kovo 13 dienos. Jai užsidarius antrame aukšte keletą metų veikė videoteka. Kirtimų kultūros namuose veikė mėgėjų meno kolektyvai, klubai, būreliai, tokie kaip: ištikimiausių susitikimų klubas „Draugystė“, kaimo kapela, instrumentinis vokalinis ansamblis, liaudies šokiai, akordeonistų ansamblis, dailės būrelis, folklorinis ansamblis, vaikų ir suaugusių skaitovų ir dramos būreliai, choreografijos kolektyvas, pramoginių šokių būrelis, įvairių žanrų vokaliniai ansambliai, fortepijono ir ritminių šokių būrelis. Buvo organizuojami vokiečių ir anglų kalbos kursai. Visi kolektyvai dalyvaudavo įvairiuose miestą reprezentuojančiuose koncertuose.
Ištikimiausi kultūros centro lankytojai mena laikus, kuomet čia buvo vykdomi žinomiausio muzikinio konkurso „Vilniaus bokštai“ atrankiniai koncertai. O 1971 metais buvo bandyta suorganizuoti ir pogrindinį roko festivalį, tačiau festivalio išvakarėse centro direktorius buvo suimtas, o centras laikinai užantspauduotas.
2006 metais buvo įregistruotas Kirtimų kultūros centras, kurio steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybės taryba.