Subscribe

Cum sociis natoque penatibus et magnis

11.04 – IVA NOVA (RU) + Crucial Features (LT)

Lapkričio 4 d., pirmadienį, 19:00 KKC vyks grupių IVA NOVA (RU) ir Crucial Features (LT) koncetras.

„IVA NOVA“ – moterų kvartetas iš Sankt Peterburgo, grojantis modernaus roko ir etninės muzikos derinį su džiazo detalėmis ir elektroninėmis kvapiosiomis medžiagomis. Garsas stiprus ir vedantis, sujungiantis kaimo pašėlimą su miesto beprotybe. Nepaliekanti abejingų muzika, ryškiai atstovaujanti rusų kultūrą.

„IVA NOVA“ per 16-os metų kūrybinį kelią sugrojo daugybę koncertų Rusijoje, daugelyje Europos šalių bei Kanadoje, pasirodė įvairiuose festivaliuose.

Grupės sudėtis:

Anastasia Postnikova – vokalas, klavišiniai, perkusija
Natalia Potapenko – akordeonas
Ekaterina Fedorova – būgnai, perkusija
Galina Kiseleva – bosinė gitara, vokalas

IVA NOVA (RU) – https://ivanovaband.bandcamp.com/

°•

Susikūręs 2016 m., merginų trio „Crucial Features“ maišo melodiją su brutalumu. Narės, gimę prieš pat XXI amžiaus pradžią netrukus įsitraukė į Lietuvos muzikos sceną, kurioje tuo metu nebuvo jokių moterų pavyzdžių. Išleidusi savo debiutinį singlą „Miršta Sovietynas“, grupė išprovokavo daugybę rimtų diskusijų apie socialiniu ir kultūriniu požiūriu žalingą sovietmečio paveldą.

Neseniai grupė išleido savo naują EP „Kaprizai“ kurio tema yra absurdiška mąstysena tų, kurie mano, kad emociškai smurtinės temos nėra vertos dialogo. Vėliau šiais metais grupė pristatė albumus įvairuose Lietuvos miestuose, išleido savo ziną ir net pasirodė „RebellaPirata Fest“ festivalyje Olandijoje.

Grupės sudėtis:

Meda Kaune – gitara/riksmai/šokiai
Dorotėja Sirvydytė – bosas/šokiai
Verbylaitė Kotryna – būgnai/pritariamieji riksmai

Crucial Features (LT) – https://crucialfeatures.bandcamp.com


Kirtimų kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 69, Vilnius
19:00
Kaina: 5 EUR
Bilietai parduodami prie įėjimo