Subscribe

Cum sociis natoque penatibus et magnis

Akustiniame koncerte NOJUS & EIMA bus pristatomos naujos Nojaus dainos

Į Pasaulio lietuvių vienybės dienos minėjimą atvykstantis Darius Mileris-Nojus Vilniuje surengs dar vieną koncertą NOJUS&EIMA.

Liepos 16 d., 19 val. Vilniaus Mokytojų Namų kiemelyje (Vilniaus g. 6) kartu su populiariausiomis dainomis iš septynių albumų, išleistų per trylika metų, Nojus pristatys ir naujas dainas iš šiuo metu įrašinėjamo albumo. Pavasarį vilniečiai jau išgirdo dvi naujas Nojaus dainas „Audžiu natas“ ir „Debesys“. Šį kartą publikai bus pristatytos „1 dienos per mažai…“, „Ramybė“, „Viskas kaip įprastai“ ir „Bitės“.

„Niekada nepiršau žmonėms savo muzikos. Iš pradžių grojau sau, nes jaučiau didelį džiaugsmą – negalėjau kitaip. Vėliau atėjo noras pasidalinti tuo, ką jaučiu, su kitais. Norėjau dalintis tuo, kokį matau pasaulį – džiugų ir liūdną, juodą ir baltą, gerą ir blogą, mylintį ir nekenčiantį – pasidalinti savimi, kurio taip ilgai ieškau ir nerandu, o suradęs, atrodo, ir vėl netenku. Todėl aš kaskart stoviu čia ir dalinuosi tuo, ką turiu ir neturiu, ko ieškau. Vėl ir vėl jaučiu, kad Jūsų širdys plaka kaip viena širdis, girdžiu tūkstančius garsų, kurie čia tolsta, čia aidu grįžta, virsdami daina iš mano lūpų“, – apie savo kūrybą kalba muzikantas.

Dažniausiai su grupe koncertuojantis Nojus šįkart koncertą surengs kartu su multiinstrumentalistu Eimantu Belicku nuo 1992 m. kartu su Nojum grojusiu grupėje „Airija“, o 1998 m. padėjusiu Nojui įrašyti pirmąjį solinį albumą „Vardas“. Geriausias šio albumo ir grupės „Airija“ dainas Nojus atliks kartu su Eimantu.

„Nekantriai laukdamas atvykimo į Vilnių, kviečiu visus gyvos muzikos mylėtojus į šį akustinį koncertą ir tikiuosi dar vieno gražaus susitikimo su nuostabia publika“ – sako Nojus.

Kūrybinį kelią pradėjęs 1988 metais, Darius Mileris 1991 metais grojo grupėje „Vynas“, 1992 metais vasario mėn. pasivadino Nojum, o tų pačių metų rudenį su draugais sukūrė grupę „Airija“, įrašė 5 albumus, aktyviai koncertavo ir kūrė Lietuvoje. Nuo 2001 m. iširus grupei Nojus tęsia solinę muzikinę veiklą Dubline.

NOJUS & EIMA akustinis koncertas vyks:

Šeštadienį, Liepos 16 d. 19 val. Vilniaus Mokytojų Namų kiemelyje

Daugiau informacijos: www.nojus.com