Subscribe

Cum sociis natoque penatibus et magnis

Festivalis „Terno Vilna 2011 – Kultūrų dialogas“ grįžta

Lapkričio 11 d. (penktadienį) 18 val. Vilniuje netoli romų taboro įsikūrusiame Kirtimų kultūros centre (Dariaus ir Girėno g. 69) pasirodys ugningi romų ir balkaniškos muzikos kolektyvai.

„Terno Vilna“ daugeliui vilniečių jau girdėtas pavadinimas. 2008 metais romų tabore vykęs festivalis tapo bene idomiausiu tais metais sostinės renginiu. Šįkart į patį taborą važiuoti nereikės – viskas vyks Kirtimų kultūros centro salėje, prie pat posūkio į Vilniaus oro uostą.

Banda_DzetaApie romų temperamentą daug kalbėti neverta – čigoniška dvasia konkuliuos karštas kolektyvas Romany Jagury, čia pat suksis bene žymiausio Lietuvos romų kolektyvo Sare Roma šokėjos. Taip pat išgirsime minimal indie post-brass kolektyvo Banda Dzeta pasirodymą, bei balkaniškos ir klezmer muzikos propaguotojus Baltic Balkan.

Sare_RomaOrganizatoriai ragina nepabijoti atvykti iki netoli nuo Vilniaus centro esančių Kirtimų, paklausyti balkaniškų ritmų bei pašėlti kartu su vietiniais romais. Gerą nuotaiką žada ne tik atlikėjai ir centro darbuotojai su barmene Laimute priešaky, bet ir renginio apsauga.

Tai bene pirmasis renginys Vilniuje, į kurį galima atvykti traukiniu (oro uosto sustojimas)! Juo į rengini ir žada atpuškuoti svečiai Banda Dzeta ir Baltic Balkan. Taip pat į Dariaus ir Girėno g. 69 esanti Kirtimų kultūros centrą atvykti galite 1, 1A ir 2 autobusais, išlipus F. Vaitkaus stotelėje (prie posūkio į oro uostą).

Daugiau apie renginį:
http://bandadzeta.hardcore.lt
http://www.myspace.com/balticbalkan