Subscribe

Cum sociis natoque penatibus et magnis

Koncertas “Empty Brain Resort” erdvėje: TM / MEKASDUo / Kojos Sopa

Kovo 3 d., antradienį įvyko pirmasis Kirtimų kultūros centro organizuotas koncertas “Sodas2123” meno erdvėje esančiame “Empty Brain Resort”.

Programoje – du gitaros ir būgnų duetai “TM” (Australija) ir “MEKASDUo” (Lietuva) bei kauniečio Arūno Perioko projektas “Kojos Sopa”.

TM (AU) https://bit.ly/37yqMGB
MEKASDUo (LT) https://bit.ly/2SMqAy4
Kojos Sopa (LT) https://bit.ly/31ZzFYA

Kartais santūrūs, kartais besikumščiuojantys, TM susiformavo 2019 m. pabaigoje Brisbene, Australijoje. Duetas tyrinėja galimas neapdorotos gitaros ir mušamųjų ribas per improvizaciją, kažkur tarp free džiazo ir noise.

Timothy Greenas (Jive Canyon & Raum) groja būgnais ir perkusija, Tomas Lipmanas (Pious Faults) groja gitara. Pakankamai neseniai grodami duetu, TM nusprendė pažiūrėti, ką jie gali pasiūlyti Europai, ir atvirkščiai.

MEKASDUo – Audriaus Remeikio ir Vytauto Kizalos, būgnų ir gitaros duetas. Groja purviną, pilną triukšmo džiazą su punk rock’o šaknimis. Kūryba tekstūriška ir laisva, skatinanti kūniškai, beveik apčiuopiamai patirti muzikinę iškrovą.

Kojos Sopa – būgnininko Arūno Perioko psichodelikos, nerangių būgnų, garsų iškraipymų, kompresorių ir sintezatorių projektas. Neapsiriboja vienu žanru, palieka vietos interpretacijai, iššaukia naujas būsenas. Eksperimentinė estrada.

Šis koncertas – pirmasis Kirtimų kultūros centro renginys įvykęs pakankamai neseniai duris atvėrusioje, bet jau itin spalvinga ir įdomia renginių programa žavinčioje “Empty Brain Resort” platformoje, tačiau, pasak koncerto organizatorių, tai tik bendradarbiavimo pradžia.