Subscribe

Cum sociis natoque penatibus et magnis
plakatas

Susikirtimai XIX: Japonija, JAV ir Lietuva

Spalio 14 d. 20 val. Kirtimų kultūros centre vyks jau devynioliktais didelio susidomėjimo sulaukusio eksperimentinės muzikos ir garso meno renginių ciklo „Susikirtimai“ koncertas.

Renginio programoje:

GAIAMAMOO (JP) https://bit.ly/2nNXMd1
Cloning (USA) https://bit.ly/2mUrAnP
Rytis Koreniukas (LT):::

Eksperimentinės muzikos duetas GAIAMAMOO susikūrė 2012 metais Tokijuje, rengia muzikinius turus po JAV ir Europą. Menininkų pasirodymai yra įkvėpti tradicinių japoniškų motyvų bei psichodelinės muzikos sąskambių, pasižymi performatyvumu, tekstūriškomis triukšmingomis improvizacijomis ir hipnotizuojančiomis video projekcijomis.

2012 metais Tokijuje susikūręs duetas koncentruojasi į abstrakčių vaizdo motyvų ir improvizuoto garso susikirtimus ir savo pasirodymuose skatina spontaniškai susieti ir atlaisvinti klausos ir regėjimo jusles.

Shogo Haraguchi – bosinė gitara, elektronika
Hiroshi Mehata a.k.a. Mehata Sentimental Legend – balsas, elektronika, vizualizacijos

noise/ ambient/ experimental/ newage/ audiovisual

Nuotrauka iš asmenino GAIAMAMOO archyvo

Cloning – Dana „Ma“ Matthiessen, klausytojams labiau pažįstamo kaip Bruklino noise/rock trio White suns būgnininko, solo projektas. Grėsmingas, šliaužiantis, droniškas.

Ma maišo sintezatorius, sukarpytus lauko įrašus ir grįžtamojo ryšio kilpas į garso koliažus, kurie flirtuoja su ritmu ir muzikalumu. Jo įrašus yra išleidusios tokios įrašų kompanijos kaip „Fusty Cunt“, „Decoherence“, „Flag Day“, jis yra grojęs kartu su experimentinės ir elektroninės muzikos kūrėjais “Wolf Eyes“, “Lydia Lunch“, “MV Carbon“, Jasonas Lescalleetas, “Container“, “Efrim Manual Menuck“, “Eli Keszler“ ir kt.

Experimental/electronics

Rytis Koreniukas (LT) – kompozitorius, garso menininkas, daugeliui pažįstamas iš projektų „Avaspo“, „Mongram“, „Zifferblatt“.

Pasak Ryčio – šįkart nebus jokios improvizacijos. Klausytojai išgirs kūrinį specialiai spalio 14-osios vakarui.

analogue synthesizers/ electronics

_______________________
Kirtimų kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 69, Vilnius
Durys: 19:30
Kaina: 5 EUR
Bilietai parduodami prie įėjimo

Draugai, kolegos, partneriai – Ore.lt