Subscribe

Cum sociis natoque penatibus et magnis

Tradicinis renginys „Metų aidai“ džiugins specialia Vilniaus miestui skirta programa

Kirtimų kultūros centro Tautinių šokių ansamblis “Vilniaus Pynimėlis” nuo 2006 metų tradiciškai rengia ir organizuoja nemokamą liaudiško šokio ir muzikos šventę savo kolegoms, vilniečiams ir miesto svečiams.

Į šį renginį kviečiami septyni tautinių šokių ir muzikos kolektyvai iš visos Lietuvos (Panevėžio, Kauno, Zarasų, Vilniaus ir kt.). Šiais metais atvyks svečių kolektyvas “Oglite” (Latvija), todėl tikimasi, kad ilgainiui koncertas taps tarptautiniu.

Gruodžio 3 d. 18 val. vyksiantis koncertas turės išskirtinį pavadinimą „Per Vilniaus miestų“. Su sostine susijęs pavadinimas šio koncerto programai pasirinktas neatsitiktinai. Programos sumanytojas choreografas Edgaras Suprunas kartu su visais “Vilniaus Pynimėlio” šokėjais nori dosniai atsidėkoti Vilniaus miestui, už tai kad būtent jame prasidėjo ir toliau sėkmingai tęsiasi kolektyvo veikla.

Šokių programa žiūrovus nukels į Lietuvos, o kartu ir Vilniaus, kaip inteligentiško miesto, klestėjimo laikus tarpukaryje. Programoje kaimo gegužinių polka gražiai persipins į miestietiško charakteringojo tango akordus. Tokią šokio metamorfozę atliks patys “Vilniaus Pynimėlio” šokėjai metaforiškai atskleisdami Vilniaus kaimo virsmą į brandų, kultūringą ir inteligentišką Vilniaus miestą. Tarpukario Vilniaus dvasią šokėjams ant scenos padės kurti ne tik muzika, sceniniai kostiumai, bet ir scenografija. Viso koncerto metu planuojama ant sienos rodyti senojo Vilniaus projekcijas.

Koncertas vyks VRM (Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmuose).