Subscribe

Cum sociis natoque penatibus et magnis

VDA JAUNŲJŲ ABSOLVENTŲ PLENERAS „SPIEČIUS“

Kviečia jaunuosius Vilniaus dailės akademijos absolventus dalyvauti praktinėse kūrybinėse dirbtuvėse ir paskaitų cikle apie menininko vadybines vingrybes.

Pleneras „Spiečius“ – tai šešių dienų programa, sudaryta iš dviejų dalių: paskaitų apie meno vadybą ciklo ir kūrybinių tapybos dirbtuvių. Plenerą vainikuos darbų paroda Žeimių dvare ir mėnesį veikiantis internetinis aukcionas, leidžiantis nusipirkti kūrybinių dirbtuvių metu nutapytus darbus.

Atvirame paskaitų cikle dėmesys bus telkiamas į jaunųjų menininkų įsitvirtinimą šiuolaikinėje meno rinkoje, vadybos ir savireklamos subtilybes.
Paskaitų metu dalyviai įgys teorinių žinių apie šiuolaikinę meno rinką, galimybes tapti profesionaliais šiuolaikinio meno rinkos Lietuvoje dalyviais. Diskusijų metu bus kalbama apie konkurencingumą, savęs pristatymo, savireklamos galimybes ir kitus svarbius dalykus. Lektorius dar derinamas.

Dalyviams skirtos praktinės kūrybinės dirbtuvės kvies tapyti paveikslus, kurie vėliau bus pardavinėjami internetiniame aukcione. Praktinius užsiėmimus ves ir savo patirtimi dalinsis Žeimių dvaro savininkas, žinomas šiuolaikinis menininkas Domas Noreika, 2006 metais įgyjęs vizualių menų magistrą VDA, nuo 2004 metų intensyviai dalyvaujantis nacionalinėse parodose bei meno mugėse Vokietijoje.

Dalyvavimo sąlygos: VDA jaunųjų absolventų pleneras „Spiečius“ kviečia dalyvauti jaunus, 2006 – 2011 metais baigusius Vilniaus dailės akademiją, ir šiuo metu oficialiai niekur nedirbančius, asmenis. Praktinėms užduotims būtinas tapybos ir piešimo išmanymas, technikos žinojimas (nebūtinos Tapybos bakalauro ar magistro studijos). Dirbtuvės skiriamos 10-čiai dalyvių (paskaitos vyks anglų kalba, kūrybinės dirbtuvės – lietuvių). Plenere norintys dalyvauti asmenys privalo iki 2011 m. rugpjūčio 22 dienos (imtinai) užpildyti dalyvio anketą su anketoje nurodytais priedais ir atsiųsti elektroninių paštu idejos@kirtimukc.lt. Anketą galima rasti čia

Organizatorių indėlis: dalyvavimas VDA jaunųjų absolventų plenere „Spiečius“ yra nemokamas. Dalyviams skiriamas nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas, kūrybinėms dirbtuvėms reikalingos priemonės ir atvežimas iki Žeimių dvaro iš Jonavos miesto.

Data: 2011 m. rugsėjo 5 – 11 d.
Vieta: Žeimių dvaras, Jonavos raj.
Daugiau informacijos: idejos@kirtimukc.lt